Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

25 marca odbył się powiatowy etap 64. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Uczestników oceniało jury w składzie: Ewelina Ziemba prezes Towarzystwa Kultury Teatralnej, Jerzy Gorzko aktor Teatru „Wybrzeże” oraz Jan Zamkowski założyciel Żeńskiego Kameralnego Chóru przy I LO. Nasze Liceum reprezentowały laureatki szkolnego etapu: Martyna Cybulska (I b) – turniej recytatorski, oraz Katarzyna Eron (III c) – turniej poezji śpiewanej. Miło nam poinformować, że wszystkie uczestniczki zakwalifikowały się do etapu wojewódzkiego. Jury przyznało także specjalną nagrodę Marcie Kryzel (III c) za wspaniały akompaniament. Zwyciężczyniom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów na etapie wojewódzkim, który odbędzie się 12-14 kwietnia 2019 r. Zdjęcia wkrótce.

{gallery}2018_19/konkurs_recytatorski{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2018_19/konkurs_recytatorski.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2018_19/konkurs_recytatorski
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie