Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Na początku września 2015 r. szczęściarze z klasy III B udali się na koniec Polski (aż na Hell) do stacji morskiej UG. W progi fokarium zaprosiły nas foki: Bubas, Fok, Ania, Agata i Unda, jednak nie były one tak atrakcyjne jak foczki z naszej klasy. Nie pojechaliśmy tam, żeby się wysypiać: od 9.00 do 14.00 uczestniczyliśmy w zajęciach. Rodzice oraz nauczyciele, chcąc przygotować nas do życia studenckiego, stwierdzili, że jesteśmy gotowi, by robić sobie samodzielnie śniadanie i kolacje. Pierwszym wyzwaniem było rozłożenie śledzia na części pierwsze, ale ziemniaki i surówka stanowiły już zbyt duże wyzwanie. Zrezygnowani udaliśmy się więc do ekskluzywnej restauracji, którą dowodził admirał Nelson.

 

Podczas pobytu towarzyszyły nam anomalie pogodowe, lecz nie przeszkodziło nam to we wspólnych spacerach brzegiem morza oraz podziwianiu pięknych widoków. Jesteśmy przykładem, że nigdy nie jest za późno na integrację, więc drugoklasiści nie martwcie się, jeżeli nie jesteście zgraną klasą tylko starajcie się o przyszłoroczną wycieczkę, a podobnie jak my wrócicie do szkoły z jeszcze lepszym nastawiem i większym zapałem do nauki.
>

{gallery}wycieczka-hel-3b-2015{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/wycieczka-hel-3b-2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/wycieczka-hel-3b-2015
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie