Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Pierwszego dnia października samorząd szkolny zorganizował debatę dla kandydatów na nowego przewodniczącego. Debatę poprowadził pan Marcin Grulkowski. Składała się ona z trzech części: autoprezentacji kandydatów, pytań bezpośrednich oraz pytań losowanych. Zarówno Aleksandra Pałasz, jak i Jerzy Recław dzielnie bronili swoich postanowień. 5 października odbyły się wybory, po których wyłoniono zwycięzcę w postaci Jerzego Recława, który uzyskał 220 głosów. Jego kontrkandydatka Ola zdobyła 172 głosy. Nowo wybranemu przewodniczącemu Jurkowi i jego zastępczyni Oli, życzymy owocnej pracy w nowych rolach. 

 

{gallery}debata-2105{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/debata-2105.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/debata-2105
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie