Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

23 września 2015 r. odbył się I Kaszubski Krwiobieg Uliczny PCK w Kościerzynie. Uczniowie ogólniaka chętnie wzięli udział w tym wydarzeniu, przyczyniając się do rozpowszechniania bezinteresownej pomocy, jaką jest oddawanie krwi. Biuro zawodów mieściło się w Skansenie Parowozów, a na wszystkich uczestników czekały medale i atrakcyjne nagrody.

{gallery}krwiobieg-uliczny-2015{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/krwiobieg-uliczny-2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/krwiobieg-uliczny-2015
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie