Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Powiatowe Sztafetowe Biegi Przełajowe znów za nami. W pobliskim Garczynie nasi biegacze zmierzyli się 6 października z uczniami innych szkół ponadgimnazjalnych, zajmując dumne trzecie miejsce. Pogoda dopisała, co zapewne wspomogło dobre humory naszych zawodników. (A przy okazji - o co chodzi z trójkątem pokazywanym przez chłopaków?)

{gallery}IKKU-2015{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/IKKU-2015.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/IKKU-2015
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie