Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

6 listopada uczniowie klasy Ib wzięli udział w "Nocowaniu w ogólniaku". Uczestnicy brali udział w wielu grach i zabawach, dzieki którym mogli się zintegrować i zaaklimatyzować w nowej szkole. Pierwsze godziny tego szczególnego "biwaku" uczniowie przeznaczyli na grę w siatkówkę, aby następnie posilić się pizzą. Resztę czasu ,,Biochemy'' spędziły na nocnych pogawędkach. Opiekunami uczestników "biwaku" byli: pani Wiesława Sabisz i pan Marcin Grulkowski. Czas szybko minął, więc rano wszyscy niechętnie opuszczali mury szkoły w nadziei na szybką powtórkę takiej przygody. Wkrótce zdjęcia.

 

{gallery}2015/Nocfilmowa1b{/gallery}

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/Nocfilmowa1b.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/Nocfilmowa1b
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie