10 grudnia 2015 r. w naszej szkole odbył się kurs ratownictwa medycznego połączonego z pokazem udzielania I pomocy przedmedycznej. Uczniowie naszej szkoły otrzymali wiele cennych porad, dzięki którym będą w stanie poradzić sobie w ciężkich, a nawet  krytycznych sytuacjach i uratować życie innym ludziom. Kurs przeprowadzili  studenci Gdańskiego Uniwersytetu  Medycznego, absolwenci naszej szkoły. Wszystkie osoby, które zainteresował pokaz, mogą zgłosić się do pana Macieja Szulca i dołączyć do szkolnego klubu ratowników.

{gallery}2015/ratownictwo{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/ratownictwo.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/ratownictwo