16 marca odbyły się eliminacje szkolne 61. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego. Komisja w składzie: Barbara Pałasz, Grzegorz Knopik oraz Weronika Navus-Wysocka, przesłuchała dziesięcioro uczestników w dwóch kategoriach. W turnieju recytatorskim I miejsce zajęła Ewelina Stefańska (IIIc), II miejsce Katarzyna Mrozowicz (IIa). Z powodu wyrównanego poziomu recytacji Aleksandry Gruchały-Węsierskiej (Ia) i Justyny Glińskiej (Ia) jury poprosiło uczennice o zaprezentowanie trzeciego utworu. Ostatecznie trzecie miejsce zajęła Aleksandra Gruchała-Węsierska. W kategorii poezji śpiewanej I miejsce zajęła Wiktoria Gliszczyńska, II miejsce Klaudia Cichosz. Zwyciężczyniom i wszystkim uczestnikom gratulujemy oraz życzymy dalszych sukcesów.

{gallery}2015/recytatorski{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/recytatorski.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/recytatorski