W ubiegły piątek, tj. 22 kwietnia 2016 r. odbyły się dni otwarte szkół. Uczniowie ogólniaka starali się jak najlepiej przedstawić atuty uczęszczania do naszego liceum oraz zachęcić jak największą ilość gimnazjalistów do wyboru I LO jako dalszego etapu edukacji. Na sali gimnastycznej zaprezentowano przyszłoroczne profile poszczególnych klas, stoiska kół zainteresowań, sekcji sportowej, chóru szkolnego czy grupy PCK. Na małej salce zwiedzający mieli możliwość obejrzenia filmiku dotyczącego działalności samorządu szkolnego, rozmaitych wydarzeń kulturalnych itp. Zwieńczeniem był minikoncert w wieczerniku, po którym młodzi "wizytatorzy" mogli udać się na dalsze podboje szkół średnich powiatu kościerskiego.

{gallery}2015/dniotwarte{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/dniotwarte.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/dniotwarte