Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W ubiegłą sobotę 3 czerwca 2016 r. grupa uczniów z naszej szkoły: Magdalena Pirch, Alicja Szreder, Karolina Kozakiewicz oraz Edyta Glińska, wyruszyła pod opieką pani Ewy Stoltmann do Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego w Gdyni na konferencję podsumowującą projekt „Usługi dobrze zaprojektowane”, w ramach którego w czasie ubiegłych miesięcy odbywały się warsztaty dla kościerskiej młodzieży, w których również uczestniczyli w/w i Iza Zaborowska z Michałem Cichoszem. Stęsknieni za energicznymi i utalentowanymi studentami, którzy podjęli się prowadzenia w naszej miejscowości owych zajęć, jak na skrzydłach popędziliśmy przez parking w stronę wejścia do nowoczesnej placówki. Podczas części wstępnej dowiedzieliśmy się o lokalnych organizacjach działających na rzecz młodzieży i zostaliśmy wystawieni na wiele prób, takich jak wyzerowanie swojej pamięci na temat rodzynki.

 Później przyszła pora na zapoznanie nas z efektami pracy oddziałów z Tczewa, Starogardu Gdańskiego oraz Kościerzyny, dzięki czemu mogliśmy naprawdę poczuć, że poświęcone na spotkania weekendy nie poszły na marne. Mieliśmy również okazję wykorzystać świeżo nabytą wiedzę w praktyce i podzieleni na 4 zespoły zaprojektowaliśmy usługi dla kilku prosperujących instytucji z obszaru Trójmiasta. Podczas końcowych prezentacji każdej z załóg dowiedzieliśmy się m. in. dlaczego warto chodzić na randki do Muzeum Emigracji. Tego dnia wzbogaciliśmy się o wiele cennej wiedzy i doświadczeń, a dzięki niezwykle pozytywnej atmosferze panującej przez cały czas wróciliśmy do domów w znakomitych nastrojach. (M. Pirch) 

{gallery}2015/udz{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/udz.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/udz
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie