Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Poniedziałkowy poranek (13 czerwca) nie zachwycał pogodnym niebem. Niewysoka temperatura i delikatny deszcz nie zniechęciły jednak piechurów z klas Ic i Id oraz ich opiekunów (pań Izoldy Gulczyńskiej-Zalewskiej i Natalii Cygiert oraz panów Zbigniewa Rolbieckiego i Tomasza Chyły) do odbycia wycieczki do Garczyna. Trasa wiodła w większości leśną ścieżką, gdzie oczy wszystkich cieszyły przeróżne odcienie zieleni, a także zapach wilgotnych liści. Celem wyprawy było Powiatowe Centrum Młodzieży w Garczynie, gdzie wędrowcom przyszło zmierzyć się z „Małpim Gajem” oraz strzelnicą. Wszyscy (nawet opiekunowie J) sprostali tym wyzwaniom. Po nich przyszedł czas na ognisko, któremu towarzyszyły wspólne śpiewy przy strunach gitary. Dodatkową atrakcją był powrót pociągiem do Kościerzyny. Ta wycieczka jest dowodem na to, że żadna pogoda na nie jest zła, jeśli spędza się czas w dobrym towarzystwie. (Autorka: MAdams).

 

{gallery}2015/garczyn{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/garczyn.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/garczyn
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie