Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

16 września klasy IB i ID udały się do Szarloty na ognisko integracyjne pod opieką Pani Izabeli Zgleszewskiej i Pana Cypriana Zalewskiego. Mimo krótkiego czasu spędzonego nad malowniczym jeziorem nieopodal Kościerzyny, uczniowie poznali siebie i opiekunów z innej, mniej służbowej strony. Po upieczeniu kiełbasek, pieczywa i pianek oraz rozegraniu meczu siatkówki wróciliśmy pod bramy naszego Liceum w świetnych humorach i z nowymi znajomościami. (Oprac. Wiktoria Szymańska z klasy IB).

{gallery}2015/ognisko{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/ognisko.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/ognisko
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie