Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

29 września, w dniu urodzin Józefa Wybickiego, uroczyście - jak co roku - obchodziliśmy Dzień Patrona szkoły. Zgodnie z tradycją, w tym uroczystym dniu ma miejsce również ślubowanie klas pierwszych. Jak zawsze, odbyło się ono w Będominie i połączone było ze zwiedzaniem Będomińskiego dworku - miejsca urodzin Józefa Wybickiego. 

{gallery}2016_17/slubowanie{/gallery}

Film zamieszczony dzięki uprzejmości p. H. Baszanowskiego

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2016_17/slubowanie.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2016_17/slubowanie
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie