Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W dniu 30 września 2016 r. klasa Ic uczestniczyła w warsztatach bibliotecznych zorganizowanych przez kościerską filię Wojewódzkiej Biblioteki Pedagogicznej. Pracownice biblioteki, panie Katarzyna Krefta i Sylwia Kalinowska, w bardzo ciekawy sposób zapoznawały uczniów z zasadami posługiwania się katalogami tradycyjnymi i internetowymi. Pokazały również, jakie możliwości w warsztacie naukowym humanisty niesie za sobą korzystanie z bibliotek cyfrowych. Uczniowie zwiedzili również Muzeum Ziemi Kościerskiej im. dr. Jerzego Knyby. Po zbiorach oraz XIX- i XX-wiecznej historii Kościerzyny oprowadzał zwiedzających Pan Rajmund Knitter. (Zdjęcia: p. Edyta Bławat, Tekst: p. Marcin Grulkowski)

 

{gallery}2015/bibl{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/bibl.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/bibl
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie