Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

9 grudnia 2016 klasa Id uczestniczyła w spotkaniu autorskim z Ewą Nowak, które odbyło się w bibliotece miejskiej w Kościerzynie. Podczas spotkania pisarka przedstawiła kilka interesujących anegdot z własnego życia. Ewa Nowak opowiedziała, w jaki sposób zaczęła się jej przygoda z pisaniem oraz jakie cechy powinien posiadać przyszły twórca. Zachęcała młodzież do twórczych działań, które, być może, w przyszłości będą początkiem ich kariery artystycznej. Autorka odpowiedziała także na szereg pytań młodzieży - z założeniem, że w każdym spotkaniu uczestniczy co najmniej jeden przyszły artysta. Wszyscy byli pod wrażeniem niezwykłego uroku osobistego pisarki. Wspólne zdjęcia i autografy pisarki Ewy Nowak wpisywane na książkach na zawsze utrwaliły niezapomniane i fascynujące przeżycia, jakich doświadczyli czytelnicy podczas spotkania. 

{gallery}2015/pisarka{/gallery}.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/pisarka.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/pisarka
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie