Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

22 marca 2017 r. klasa IIc wraz z opiekunami: panią Izoldą Gulczyńską-Zalewską i panem Marcinem Grulkowskim, udała się do PAN-u. Najpierw zwiedziliśmy archiwum, obejrzeli stare druki i dowiedzieli się o ich historii. Następnie udaliśmy się do starego gmachu i wysłuchaliśmy wykładu na temat historii biblioteki. W nowym gmachu zwiedziliśmy czytelnię ogólną i czytelnię z czasopismami. Dowiedzieliśmy się również, jak zamówić konkretną książkę z tej biblioteki. Po zwiedzeniu PAN-u udaliśmy się do kina na film pt. "Sztuka kochania wg Michaliny Wisłockiej".. Zarówno biblioteka PAN, jak i film bardzo nam się podobały. Zmęczeni, ale w dobrych humorach wróciliśmy do Kościerzyny.

 

{gallery}2016_17/biblioteka{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2016_17/biblioteka.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2016_17/biblioteka
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie