26 kwietnia grupa uczniów naszego liceum rozwijająca swoje pasje germanistyczne oraz fizyczne w ramach Kompetencji+ wybrała się do Torunia na "Bardzo Otwarty Dzień Toruńskiej Germanistyki i Fizyki", gdzie oprócz zwiedzania uczelni wysłuchali także dwóch interesujących wykładów, zwiedzili Obserwatorium UMK w Piwnicach pod Toruniem i przemierzając łącznie 14 km (!) mogli przekonać się o niewątpliwym uroku tego miasta! W Collegium Humanisticum UMK gościł naszą młodzież i wejście do Akademickiego Centrum Kultury i Sztuki `Od Nowa` namumożliwił prof. dr hab. Włodzimierz Zientara. Opiekunami grupy byli państwo Izolda Cyprian Zalewscy - absolwenci UMK w Toruniu, oraz pan Maciej Szulc. Aż chce się powtórzyć za Krzysztofem Zanussim (Hipoteza): A załóżmy, gdyby...” w przyszłym roku wybrać się tam jeszcze raz! Więcej informacji oraz zdjęcia z wizyty na uczelni: tutaj.

{gallery}2015/wyctorun{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/wyctorun.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/wyctorun