Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

22 września siedem lekcji było dla klas Ib i Ic oraz ich wychowawczyń – pań Wiesławy Sabisz i Izoldy Gulczyńskiej-Zalewskiej − nie do wytrzymania. Wszyscy z niecierpliwością wyczekiwali dzwonka, ponieważ godzina 14:30 oznaczała wyjazd do Szarloty na ognisko integracyjne. Spotkanie otworzyła wielka biesiada: pieczone w ogniu kiełbaski, chleb ze smalcem, ogórki oraz napoje. Każdy, głodny po ciężkim dniu nauki, zajadał ze smakiem. Później, gdy brzuchy były już pełne, przyszedł czas na wspólne rozmowy i śmiechy, a także spacery, którym sprzyjała piękna pogoda oraz widoki – błyszczące w słońcu jezioro i zielony las.

 

Rozegrany został również mecz siatkówki. Kiedy zaczęło robić się chłodno, młodzież wraz z paniami wychowawczyniami zasiadła przy ogniu, aby się ogrzać, i śpiewała piosenki przy dźwiękach gitary Klaudii Gruchały (Ic). Wszyscy będą bardzo długo wspominać to popołudnie, wspaniałą, rodzinną atmosferę, radość i ciepło (bijące nie tylko od płomieni). 

 

 

{gallery}ognisko1b1c-2016{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/ognisko1b1c-2016.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/ognisko1b1c-2016
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie