Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W piątek 25 września 2015 r. odbyło się ognisko integracyjne klas II c oraz I e. Spotkanie rozpoczęło  się od współnego zdjęcia. Później przyszedł czas na pieczenie kiełbasek, ciepłą herbatę oraz pyszne ciasto zrobione przez naszą koleżankę. Gdy żołądki były już pełne, rozegrany został mecz: klasa II c kontra I e. Kto wygrał? To chyba najmniej istotne, gdyż dobra zabawa była ważniejsza. Wieczorem zebraliśmy się ponownie przy ognisku, aby się lepiej poznać. Pani Ewa pierwsza wymierzyłą szyszką  w kogoś, kogo nie zna (oczywiście, nikomu nic się nie stało). Dzięki tej zabawie poznaliśmy nasze zainteresowania… no i pani Weronika dowiedziała się, że ,,Dziady” A. Mickiewicza nie oczarowały II c.

Gdy ognisko już przygasło, grzecznie posprzątaliśmy i udaliśmy się do swych domów. Mamy nadzieję, że pani Adriana, pani Ania, pani Ewa, pani Lucyna oraz pani Weronika miło spędziły czas w towatrzystwie fajnych uczniów :-) 

{gallery}2015/ognisko-1e-2c{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/ognisko-1e-2c.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/ognisko-1e-2c
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie