Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Dnia 24 listopada klasa Ib odbyła swój pierwszy klasowy wyjazd na zajęcia edukacyjne. Celem wyjazdu był Wydział Biologii na Uniwersytecie Gdańskim. Zajęcia laboratoryjne z barwienia bakterii oraz tkanki nerwowej miały na celu rozszerzenie praktycznej wiedzy uczestników. Po chwili omówienia teorii pierwszaki przeszły na warsztaty do profesjonalnych laboratoriów biologicznych, gdzie szkolili swoje umiejętności, barwiąc bakterie czy też mózg szczura. Taka forma lekcji na pewno pozostanie długo w pamięciach ,,biochemów'' z utęsknieniem czekających na następne praktyczne zajęcia na UG. Opiekunami tego wyjazdu byli: pani Wiesława Sabisz oraz pan Dariusz Gronalewski

{gallery}2015/1b-warsztaty-ug{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/1b-warsztaty-ug.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/1b-warsztaty-ug
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie