Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

PLAKACIK

 

Jakże pięknie można zakończyć rok 2015 w gronie szkolnych znajomych! Po raz kolejny uczniowie kościerskiego  ogólniaka pokazali, na jak wysoki poziom kultury potrafią się wznieść. Za nami Koncert Wigilijny, który tym razem odbył się w sali im. Lubomira Szopińskiego, 22 grudnia 2015 roku. Występy znanych już szkolnych artystów, ale też zupełnie nowych wykonawców przybliżyły klimat tegorocznych świąt każdemu chyba sercu. Co więcej, oprócz pięknych kolęd,  pastorałek czy współczesnych piosenek bożonarodzeniowych w wykonaniach solowych, w duetach oraz większych grupach, oczom widowni ukazał się także świetny duet taneczny. Na scenie zawitali zarówno pierwszo-, drugo- i trzecioklasiści, jak i absolwenci naszej szkoły. Liczymy na to,  że wysoki poziom występów, piękna scenografia oraz doskonała organizacja będą towarzyszyły kolejnym koncertom w wykonaniu uczniów I LO. (A.S.)

{gallery}2015/koncert-wigilijny{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/koncert-wigilijny.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/koncert-wigilijny
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie