Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Dnia 30 września 2015 r. w pięknych okolicznościach przyrody w Będominie - z udziałem dyrekcji, wychowawców, nauczycieli, rodziców i zaproszonych gości - odbyło się uroczyste ślubowanie uczniów klas pierwszych naszego liceum. W miejscu tak bliskim patronowi I LO, a tym samym całej społeczności szkolnej, dumnie zabrzmiały: Hymn Polski, wyśpiewany przez 170 gardeł pierwszoklasistów, oraz słowa ślubowania na sztandar szkoły. Podczas uroczystości nastąpiło również przekazanie sztandaru przez dotychczasowy poczet w składzie: Beata Knut, Weronika Kuźma i Ryszard Szyc z klasy IIId nowemu pocztowi. Od tego dnia zaszczytną funkcję chorążego sztandaru sprawuje Paweł Dorawa w towarzystwie Klaudii Gruchały i Julii Neubauer z klasy Ic.

 

Pani Dyrektor Edyta Bławat, goście oraz przewodniczący samorządu szkolnego przekazali najmłodszym uczniom naszej szkoły moc życzeń na cały okres ich edukacji w liceum. Dopełnieniem uroczystości było zwiedzanie Muzeum Hymnu Narodowego. Jesienna aura i urok miejsca pozwoliły uchwycić te wyjątkowe chwile na fotografiach, które macie okazję obejrzeć. Tuż pod zdjęciami zamieszczamy również film ze ślubowania.

{gallery}2015/slubowanie{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/slubowanie.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/slubowanie
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie