Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W piątek 29 stycznia br. po raz pierwszy w powiecie kościerskim odbyła się Powiatowa Licealiada w Futsalu dziewcząt (dla niezorientowanych: halowa piłka nożna). Poziom gry zawodniczek był niezwykle wyrównany, bo aż 3 drużyny zdobyły tyle samo punktów, więc pod uwagę należało wziąć "małe punkty". W klasyfikacji medalowej nasza drużyna, pod opieką p. Ewy Stoltmann oraz pod czujnym okiem trenera, Szymona Kulasa z II D, zajęła drugie miejsce, Ekonomik pierwsze, a Budowlanka trzecie. Ogólniakowy skład: Alicja Nakielska, Martyna Mach, Kinga Sikorska, Klaudia Kulas, Daria Koprek, Karolina Zabrocka, Martyna Szenwald, Oliwia Wisińska, Kamila Littwin, Beata Hinc, Paula Sarach, Ala Szreder, Ola Narloch, Klaudia Szreder. Reprezentantkom gratulujemy i trzymamy kciuki na przyszły rok.

 {gallery}2015/futsal{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/futsal.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/futsal
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie