Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

29 kwietnia - dzień wyjątkowy: uroczyste pożegnanie klas trzecich. Od dziś to już nie uczniowie, ale absolwenci naszego Liceum... O tym, że to wspaniali młodzi ludzie świadczyły nie tylko liczne dziś nagrody i dyplomy, ale i piosenka, którą nas pożegnali. Dziękujemy Wam za wspólne trzy lata i życzymy powodzenia na maturze!

 

 

{gallery}2015/koniec{/gallery}

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/koniec.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/koniec
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie