Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

25 października chór szkolny ruszył na podbój Wrocławia. Celem tego wyjazdu był udział w finale programu "Śpiewająca Polska". 250 chórzystów z całej Polski zaśpiewało pod batutą pani Agnieszki Franków-Żelazny podczas koncertu finałowego. Zanim wystąpiliśmy na scenie, przygotowywaliśmy się podczas wielogodzinnych prób, dopracowując najdrobniejsze szczegóły. Nasze zdolne chórzystki pomimo stresu pokazały się z najlepszej strony. Z pomocą naszego dyrygenta - pana Tomasza Chyły i pani Ewy Stoltmann przygotowania do koncertu szły pełną parą. Mimo zmęczenia wszystkie z nas miały dobre nastroje, dzięki czemu ciężka praca stawała się przyjemnością. Wyjazd był niepowtarzalną okazją do zintegrowania się, nauki pracy w tak licznej grupie oraz poznania niezwykłego miasta, jakim jest właśnie Wrocław. 

 Dziękujemy bardzo naszemu dyrygentowi, dzięki któremu miałyśmy możliwość wystąpienia w Narodowym Forum Muzyki. Był to dla nas wielki zaszczyt i niezwykłe doświadczenie. Mamy nadzieję, że taka okazja jeszcze się powtórzy i znowu będziemy mogły podzielić się z innymi naszą pasją, jaką jest muzyka. (Tekst: Kaudia Cichosz)

{gallery}2015/Breslau{/gallery}.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/Breslau.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/Breslau
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie