Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Emocje po Koncercie Wigilijnym już opadły, dlatego warto by było przypomnieć sobie to szczególne wydarzenie. Odbył się on 22 grudnia na Sali Szopińskiego. Rekordowa liczba wykonawców w niezwykły sposób wprowadziła nas w świąteczny nastrój. Należy jednak pamiętać, że za każdym wyjątkowym występem stoi równie wyjątkowa grupa organizatorów i pomocników. Dziękujemy wszystkim za ich wkład w to wydarzenie i zachęcamy do równie chętnego udziału w kolejnych :-) A zamiast słów najlepsze będa zdjęcia i film, który znajdziesz tutaj.

 

{gallery}2016_17/koncertwig{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2016_17/koncertwig.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2016_17/koncertwig
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie