26 października 2015 r. w sali konferencyjnej kina „Remus” odbyły się miejskie eliminacje regionalnego konkursu czytelniczego w języku kaszubskim. Do kolejnego, powiatowego etapu konkursu zakwalifikowały się z naszej szkoły Wiktoria Kozikowska i Weronika Okoniewska z klasy IIIc. Serdecznie im gratulujemy i życzymy powodzenia 3 listopada, kiedy to w I LO będą walczyć o kwalifikacje do etapu rejonowego.

{gallery}2015/cos-po-kaszubsku{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/cos-po-kaszubsku.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/cos-po-kaszubsku