Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

26 października 2015 r. w sali konferencyjnej kina „Remus” odbyły się miejskie eliminacje regionalnego konkursu czytelniczego w języku kaszubskim. Do kolejnego, powiatowego etapu konkursu zakwalifikowały się z naszej szkoły Wiktoria Kozikowska i Weronika Okoniewska z klasy IIIc. Serdecznie im gratulujemy i życzymy powodzenia 3 listopada, kiedy to w I LO będą walczyć o kwalifikacje do etapu rejonowego.

{gallery}2015/cos-po-kaszubsku{/gallery}

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/cos-po-kaszubsku.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/cos-po-kaszubsku
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie