Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

II Liceum Ogólnokształcące im. Jana III Sobieskiego w Tczewie zorganizowało konkurs na referat z zakresu astronomii i astronautyki dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego. Miło jest nam poinformować, że praca ucznia klasy Ic, Amadeusza Słobodzińskiego: „Tunele czasoprzestrzenne – podróże w czasie i przestrzeni”, znalazła uznanie wśród nadesłanych prac i została wybrana do ósemki najlepszych referatów z całego województwa. 4 marca w piątek Amadeusz miał okazję referować swoją pracę na XLII Wojewódzkim Młodzieżowym Seminarium Astronomicznym dla laureatów konkursu przed komisją składająca się z wykładowców Centrum Astronomii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. W czasie Seminarium młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych województwa pomorskiego prezentowała swoje prace tematycznie związane z astronomią oraz przedstawiała wyniki własnych obserwacji.

 

 {gallery}2015/fin{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/fin.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/fin
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie