Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

We wtorek, 9 lutego 2016 r., odbyło się uroczyste wręczenie stypendiów dla 400 uczniów – uczestników współfinansowanego ze środków europejskich projektu „Pomorski program pomocy stypendialnej 2015/2016−2016/2017". W spotkaniu udział wzięli marszałkowie Mieczysław Struk i Krzysztof Trawicki. Wśród 400 uczniów z Pomorza 13 to uczniowie naszej szkoły, zakwalifikowani z ponad 2 tys. zgłoszonych do projektu z województwa pomorskiego, w którym kryteria oceny wniosków obejmowały zarówno wyniki nauczania (średnia ocen), jak i dodatkowe osiągnięcia uczniów związane z konkursami i olimpiadami przedmiotowymi. Wartość stypendium to 250 zł miesięcznie (wypłacanych przez rok). Wszystkim uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów! A oto nasi stypendyści - I a: Anna Mielewczyk, Edyta Glińska, Justyna Glińska, Alicja Nakielska, Dominika Muchowska, I b: Dominika Jurczak, Klaudia Klaman, Adrianna Stefańska, Mateusz Okrój, I c: Amadeusz SłobodzińskiI d: Zuzanna Pirch, Marta Słomińska, I e: Andżelika Stencel.

 

 {gallery}2015/sty2016{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/sty2016.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/sty2016
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie