Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

We wspaniałym stylu uczniowie ogólniaka podsumowali cały rok międzyszkolnych rozgrywek sportowych. Licealiści okazali się być niepokonanymi w niemalże każdej konkurencji zawodów lekkoatletycznych, które odbyły się na boisku PZS nr 3 w Kościerzynie 20 maja 2016 r. Tym samym - jako najlepsi z powiatu (zarówno chłopcy, jak i dziewczyny w klasyfikacji generalnej zajęli I miejsce) - zmierzą się na szczeblu wojewódzkim już 31 maja. Trzymajmy kciuki za naszych mistrzów, ponieważ walka o klasyfikację w województwie nadal trwa :-) 

 

{gallery}2015/lekkoatletyka{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/lekkoatletyka.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/lekkoatletyka
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie