Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

29 września 2016 r. nasze szkolne sztafety - damska i męska - brały udział w II Kaszubskim Krwiobiegu Ulicznym organizowanym przez kościerskie PCK, który to odbył się w okolicach Parowozowni. Pogoda i humory dopisały, więc treningowy bieg był udany i dobrze przygotował nasze reprezentacje do Powiatowych Sztafetowych Biegów Przełajowych 11 października 2016r., które odbywały się w PCM Garczyn. Dziewczęta i chłopacy wybiegali na nich srebrne medale i możliwość reprezentowania Powiatu w Finale Wojewódzkim 19 października 2016 r. Podczas mocnej rywalizacji finałowej nie mieliśmy już takiego szczęścia, ale dzięki pozytywnemu nastawieniu naszych zawodników i ambitną walkę uzyskaliśmy XI miejsce - chłopacy, i XIII miejsce - dziewczęta. Gratulacje dla wszystkich. 

{gallery}2016_17/sztafeta{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2016_17/sztafeta.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2016_17/sztafeta
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie