W ubiegłą środę t.j. 16 listopada 2016 r. nasza szkoła miała okazję organizować powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentantki ogólniaka w składzie: Klaudia Mańska, Ola Guzman, Karolina Mering, Adrianna Stefańska, Natalia Mering, Ada Potrykus, Kamila Bruniecka, Wiktoria Paszylk, Nikola Łyskowska, Klaudyna Ebertowska i Justyna Skwierawska pokonały przeciwniczki, tym samym dostając się do kolejnego etapu zmagań. Miejmy nadzieję, że w Czersku dziewczyny pokazą swoją siłę i będziemy mogli dalej być tak dumni jak teraz.

{gallery}2015/recznadz{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/recznadz.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/recznadz