Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W ubiegłą środę t.j. 16 listopada 2016 r. nasza szkoła miała okazję organizować powiatowe zawody w piłce ręcznej dziewcząt. Reprezentantki ogólniaka w składzie: Klaudia Mańska, Ola Guzman, Karolina Mering, Adrianna Stefańska, Natalia Mering, Ada Potrykus, Kamila Bruniecka, Wiktoria Paszylk, Nikola Łyskowska, Klaudyna Ebertowska i Justyna Skwierawska pokonały przeciwniczki, tym samym dostając się do kolejnego etapu zmagań. Miejmy nadzieję, że w Czersku dziewczyny pokazą swoją siłę i będziemy mogli dalej być tak dumni jak teraz.

 

 

{gallery}2015/recznadz{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/recznadz.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/recznadz
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie