Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

9 grudnia 2016 r. uczennice klasy I c: Anna Kroplewska, Agata Śledź i Katarzyna Eron, pod opieką pana Grzegorza Knopika, wyjechały do Gdyni na konkurs pt. „Henryk Sienkiewicz – znany i nieznany”. Konkurs odbywał się w dwóch kategoriach wiekowych: gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne. Na uznanie zasługuje fakt, iż nasze uczennice, jako jedyne spoza Gdyni, stanęły do walki o tytuł laureata i zajęły II miejsce. Serdecznie gratulujemy! (K.E.) 

{gallery}2015/sienkiewicz{/gallery}.

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/sienkiewicz.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/sienkiewicz
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie