Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W środę 11 stycznia 2017 .r na hali Sokolnia odbyła się Powiatowa Licealiada w halową piłkę nożną dziewcząt. Nasza szkolna drużyna, prowadzona przez COACHA NAWAŁKĘ - Szymona Kulasa, pod opieką pani Ewy Stoltmann, zwyciężyła cały turniej i tym samym reprezentować będzie Powiat kościerski na Półfinałach Wojewódzkich. Gratulacje dla Martyny Mach, Klaudii Kulas, super bramkarki Karoliny Zabrockiej, Kamili Littwin, Beaty Hinc, Pauli Sarah, Ali Nakielskiej, Ali Szreder, Pauliny Gostkowskiej, Karoliny Lehman, Nikoli Duzowskiej, Victorii Zmeczerowskiej, Pauliny Czech, Sandry Kopp-Ostrowskiej i Justyny Skwierawskiej. Dziewczyny i Szymon na złoty medal!!!!!

 

{gallery}2015/nogadz{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/nogadz.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/nogadz
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie