Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Informujemy, iż w eliminacjach pisemnych III edycji Szkolnego Konkursu Języków Obcych `Obcy w Wybickim` /JĘZYK NIEMIECKI/ 30 marca 2017 r., w których wzięło udział 48 uczniów naszego liceum, najlepsze wyniki uzyskali, zajmując kolejno - 1 miejsce: Tymoteusz Zimmermann 3d, 2 miejsce: Marcel Zmeczerowski 3a, 3 miejsce: Teresa Daszkowska 3d, 4 miejsce: ex aequo Katarzyna Kama 3b i Bartłomiej Jakubek 3d, 5: Kinga Szewczyk 3d, 6: Dawid Burandt 3d, 7: Katarzyna Eron 1c, 8: ex aequo Elwira Labuda 3a i Victoria Zmeczerowska 1a, 9: Zuzanna Kuklińska 3d, 10: ex aequo Nikola Jankowiak 3c oraz Kamil Konk. Szczegółowa punktacja wszystkich uczestników dostępna jest u nauczycieli języka niemieckiego. Najlepszych uczniów, którzy zajęli miejsca od 1-5 zapraszamy na eliminacje ustne dnia 20 kwietnia 2017 r. o godzinie 12:40. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

{gallery}2015/obcy{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/obcy.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/obcy
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie