Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Miło nam poinformować, iż w eliminacjach pisemnych i w bardzo wyrównanych eliminacjach ustnych III edycji Szkolnego Konkursu Języków Obcych "Obcy w Wybickim" /z JĘZYKA NIEMIECKIEGO/ wyłoniliśmy już najlepszych uczniów naszego liceum. W tym roku I miejsce zajął, broniąc tym samym uzyskany także w minionym roku tytuł Mistrza Języka Niemieckiego I LO, Tymoteusz Zimmermann z klasy 3d. II miejsce zajął i wicemistrzem został Marcel Zmeczerowski z 3a, na III miejscu znalazły się ex aequo Teresa Daszkowska z klasy 3d i Katarzyna Kama z 3b, IV miejsce przypadło Bartkowi Jakubkowi z 3d i V miejsce Kindze Szewczyk, również z klasy 3d. Gratulujemy temu ścisłemu gronu najlepszych wysokiego poziomu znajomości języka niemieckiego i życzymy kolejnych sukcesów - nie tylko na tym polu. Już dzisiaj zapraszamy na kolejną edycję konkursu w przyszłym roku!

 

{gallery}2015/obcyniemiecki{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/obcyniemiecki.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/obcyniemiecki
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie