Po zwycięskich eliminacjach powiatowych w piłce plażowej nasze dziewczyny i chłopcy udali się dnia 30 maja 2017 r. do Starogardu Gdańskiego. Po zaciętych bojach dziewczyny w składzie: Daria Hinc, Izabela Zaborowska i Zofia Gliszczyńska zajęły II miejsce i tym samym zakwalifikowały się na finały wojewódzkie. Natomiast chłopcy w składzie: Paweł Cieślik, Kacper Kachniarz, Paweł Knitter, zajęli III miejsce. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

{gallery}2015/siatka2017{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/siatka2017.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/siatka2017