Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

13 listopada 2015 r. na sali sportowej "Sokolnia" w Kościerzynie odbyły się kolejne rozgrywki powiatowych zawodów w piłce ręcznej chłopaków, tym razem organizowane przez I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie. Młodzi mężczyźni z powiatu kościerskiego zaprezentowali swoje umiejętności w szczypiorniaku rozgrywanym między szkołami ponadgimnazjalnymi. Rozegrano 6 meczów po 30 minut , tak, aby każdy zespół zagrał z każdym. Spektakularne akcje, niesamowite bramki, kontuzje oraz wiele emocji towarzyszyły nie tylko zawodnikom, ale także kibicom, którzy czasem dość niepewnie, ale zapewne z głębi serca wspierali swoich szkolnych kolegów. Na etapie wojewódzkim reprezentować nas będą chłopcy z I Liceum Ogólnokształcącego w Kościerzynie, którzy zwyciężyli ze wszystkimi przeciwnikami znaczną przewagą punktów.

Najlepszym zawodnikiem zawodów okazał się Mikołaj Miszczak (I LO), królem strzelców - Michał Sałata (PZS nr 1), a najlepszym bramkarzem - Maksymilian Szczepankiewicz (PZS nr 1). Oklaski natomiast należą się każdemu zawodnikowi z osobna, ponieważ zacięcie i walka na boisku były widoczne u wszystkich. Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki za wygraną w dalszym etapie, a pozostałym drużynom życzymy powodzenia na następnych zawodach. (Autorka: A.S.)

{gallery}2015/zawody-pilka-reczna{/gallery} 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/zawody-pilka-reczna.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/zawody-pilka-reczna
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie