W Kwidzynie 14 grudnia 2015 r. odbył się finał w piłce ręcznej chłopaków. Reprezentanci naszej szkoły, mimo szczerych chęci, przegrali z II LO z Kwidzyna, lecz potem w bardzo wyrównanej walce o III miejsce pokonali V LO z Gdańska. Wszystkim chłopakom gratulujemy i życzymy podobnych sukcesów w przyszłym roku. (K.M.)

{gallery}2015/sukces-naszych-szczypiornistow{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2015/sukces-naszych-szczypiornistow.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2015/sukces-naszych-szczypiornistow