Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

25 września 2018 r. klasa IIe miała przyjemność wybrać się do Gdyni, odwiedzając przy tym Centrum Nauki "Experyment". Ta znana instytucja edukacyjna popularyzująca naukę pokazała nam, jak łączyć naukę z zabawą, wykorzystując interaktywne instalacje i pokazy. Po wizycie w Centrum udaliśmy się do kina Helios na polski dramat historyczny "Kamerdyner". Do domu wróciliśmy najedzeni i pełni wrażeń. Natomiast 7 listopada nasza klasa uczestniczyła w zajęciach na Wydziale Biologicznym Uniwersytetu Gdańskiego. Tematem było "Stosowanie technologii wspomaganego rozrodu człowieka w perspektywie bioetycznej". Pierwsza część zajęć stanowiła zapoznanie się z tematem przy pomocy prezentacji, następnie przeprowadzona została otwarta dyskusja, w której uczniowie mogli przedstawić własne zdanie dotyczące tego zagadnienia. 

 

{gallery}2018_19/wycieczki-przedmiotowe-klasy2e{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2018_19/wycieczki-przedmiotowe-klasy2e.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2018_19/wycieczki-przedmiotowe-klasy2e
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie