Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W piątek, 9 listopada, nasze Liceum uroczyście obchodziło setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Artystyczną oprawę uroczystości stanowiła prezentacja multimedialna „100 lat niepodległej”, przygotowana przez uczniów klasy Ib oraz panią Barbarę Pałasz. Szkolne obchody tego święta zakończyliśmy wspólnym odśpiewaniem wszystkich czerech strof hymnu narodowego. 

{gallery}2018_19/100_lecie_niepodleglej{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2018_19/100_lecie_niepodleglej.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2018_19/100_lecie_niepodleglej
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie