Dnia 1 października odbyła się wycieczka klasy 2a na czele z naszym wspaniałym wychowawcą Panem Maciejem Szulcem i równie wspaniałym Panem Robertem Cieszyńskim. Pierwszym punktem było zwiedzenie Muzeum II Wojny Światowej, gdzie mogliśmy pogłębić naszą wiedzę o tych trudnych zdarzeniach. Przeszliśmy się także po ulicy Długiej w Gdańsku podziwiając jej kamieniczki. Następnie mieliśmy okazję trochę się pobawić. Bubble Football to turniej zapewniający dużą porcję adrenaliny i niespodziewanych upadków. Powrót dla niektórych okazał się dość szczególny, lecz mimo to wycieczkę zaliczamy do udanych.

{gallery}2019_20/IIA_GD{/gallery}

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2019_20/IIA_GD.

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2019_20/IIA_GD