Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Wysokie wyniki osiągane na egzaminie maturalnym pozwalają naszym uczniom na wybory różnorodnych i zgodnych z ich oczekiwaniami kierunków studiów. Warto zauważyć, że są to głównie studia dzienne, podejmowane na znanych i renomowanych uczelniach państwowych. Nasi absolwenci wybierają głównie uczelnie trójmiejskie, w kręgu ich zainteresowań są również m.in. Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Warszawa, Wrocław, a także uczelnie zagraniczne. Jak można zauważyć, wysiłek włożony w edukację przynosi spodziewane efekty. Wszystkim tegorocznym (i przyszłym) maturzystom życzymy, by codzienny trud i znój ucznia Liceum nie poszedł na marne. Powodzenia!

{gallery}2019_20/absolwenci_wybory{/gallery}

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2019_20/absolwenci_wybory.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2019_20/absolwenci_wybory
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie