Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W dniach 23–24 września klasa IIB wybrała się na wycieczkę edukacyjną do Stacji Morskiej Uniwersytetu Gdańskiego w Helu pod opieką Pani Wychowawczyni Wiesławy Sabisz oraz Pani Iwony Kosznik. W programie wycieczki czekało nas wiele atrakcji, m.in. rejs statkiem po zatoce oraz na otwartym morzu w celu poboru próbek wody i powietrza, obserwacja karmienia i treningu medycznego fok zamieszkujących Stację, oznaczanie gatunków fauny wyłowionej z Bałtyku w czasie zajęć terenowych, czy wreszcie nocny spacer po półwyspie. To były cudowne dwa dni, które na długo pozostaną w naszej pamięci. 

 

{gallery}2019_20/fokarium2b{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2019_20/fokarium2b.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2019_20/fokarium2b
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie