Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Klasa IB brała udział w warsztatach i laboratoriach na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego. Spotkania te odbyły się w ramach warsztatów edukacyjnych "Poznaj pracę biologa", mających na celu promowanie wiedzy biologicznej. Zdjęcia - w Czytaj więcej.

{gallery}2019_20/1b_ug{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2019_20/1b_ug.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2019_20/1b_ug
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie