Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Mistrzostwa Szkoły w Rummikub już za nami. W tegorocznej edycji tego turnieju wzięło udział piętnaścioro zawodników. Po zaciętych bojach do półfinału zawodów przeszło ośmioro z nich ...

Natalia Maciak, Marta Pałasz, Dominika Ziplińska i Ziemowit Pindera z klasy IB, Nina Snopek z klasy IBb, Karolina Paszylk z klasy 1Cc, Wiktoria Kryzel z klasy 1Dd oraz Emilia Knitter z klady 2D. Po zakończeniu rywalizacji na dwóch stołach, zwycięzcy i zdobywcy drugich miejsc trafili do finału. Były to Natalia Maciak, Dominika Ziplińska, Karolina Paszylk i Emilia Knitter. Ostatecznie tytuł Mistrza Szkoły w Rummikub zdobyła Karolina Paszylk, a tytuł Wicemistrza Szkoły Natalia Maciak. Obie zawodniczki będą reprezentowały naszą szkołę w Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Rummikub, które odbędą się 18 października.

{gallery}2019_20/rummikub_szkola{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2019_20/rummikub_szkola.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2019_20/rummikub_szkola
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie