Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Dwie uczennice naszej szkoły, Karolina Paszylk (mistrz szkoły) i Natalia Maciak (wicemistrz szkoły) brały udział w VIII Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół w Rummikub. Łącznie uczestniczyło w nich 98 uczniów i uczennic ze szkół podstawowych i średnich z całej Polski, od Wejherowa po Czeladź. Ostatecznie Natalia została sklasyfikowana na 54., a Karolina na 37. miejscu. Gratulujemy. Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w przyszłorocznych Mistrzostwach Szkoły i Ogólnopolskich Mistrzostwach Szkół zapraszamy do trenowania w poniedziałki na 7. i 8. lekcji, przy stolikach na pierwszym piętrze szkoły.

TUR

{gallery}2019_20/rummikub_final{/gallery}

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2019_20/rummikub_final.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2019_20/rummikub_final
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie