Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie!
W celu sprawniejszego przeprowadzenia akcji szczepień przeciwko wirusowi SARS-COV 19 –zrodziła się inicjatywa zorganizowanej akcji szczepień dla młodzieży szkół średnich powiatu kościerskiego. Akcja ta ma umożliwić uczniom szybsze zaszczepienie się i przez to – bezpieczny powrót do szkoły po zbliżających się wakacjach. Wiemy, że miejscem szczepienia będzie Szpital Specjalistyczny w Kościerzynie.

Przy tej okazji podkreślamy, że udział w tej akcji jest dobrowolny.

Jeśli zdecydujecie się Państwo na wzięcie w niej udziału, to prosimy uczniów pełnoletnich albo rodzica ucznia niepełnoletniego o jak najszybsze (ostatecznie do jutra, do godz. 14.15) wypełnienie ankiety znajdującej się pod tym linkiem (konieczne jest zalogowanie się na konto używane przez uczniów w aplikacji MS Teams) oraz wydrukowanie i podpisanie tej deklaracji. Po podpisaniu prosimy uczniów o dostarczenie ich do sekretariatu I LO.

Podawane w ankiecie dane, w tym numery telefonów zostaną przekazane do Szpitala Specjalistycznego w Kościerzynie w celu rejestracji i umówienia terminu szczepienia. Szczepienie będzie wykonane szczepionką rekomendowaną przez Ministerstwo Zdrowia do szczepienia młodzieży. Przypominamy też, że uczeń niepełnoletni jest szczepiony w obecności Rodzica / prawnego opiekuna.

© 2021 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie