Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

Egzamin poprawkowy odbywa się we wtorek, 8 września od godz. 14.00.

W naszej szkole egzamin odbędzie się w gab. 9 (matematyka, parter). W jednym gabinecie piszą zdający z matematyki i języka polskiego. Zdający przybywają do szkoły pomiędzy godziną 13.25 a 13.30 i wchodzą wejściem głównym. Od wejścia do szkoły aż do momentu zajęcia miejsca w ławce obowiązuje używanie maseczki.

Pamiętajmy o zachowaniu wymogów sanitarnych: odstępie, dezynfekcji dłoni i używaniu maseczek podczas odbioru materiałów egzaminacyjnych, wpuszczania zdających, czynności wstępnych, czynności wymagających przemieszczania się i skrócenia dystansu społecznego.

© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie