Patronat

I Liceum zaprasza

Nasz patron - Józef Wybicki

Historia Liceum

Kontakt

I Liceum Ogólnokształcące
im. Józefa Wybickiego w Kościerzynie
ul. Ignacego Krasickiego 2
tel.: 58 686 35 09
adres e-mail: sekretariat@liceum.org.pl

                 
                 

W  czwartek 17 września w sali BHP Stoczni Gdańskiej odbyły się eliminacje wojewódzkie ogólnopolskiego konkursu o najnowszej historii
Polski "Olimpiada Solidarności". Nasze Liceum reprezentowali uczniowie klasy 3c: Kacper Kulaszewski i Augustyn Żurawski. Wyniki poznaliśmy w piątek. Miło nam poinformować, że etap wojewódzki wygrał Augustyn Żurawski i będzie rywalizował w etapie centralnym, który odbędzie się w tym roku w Szczecinie.

Życzymy zwycięstwa i gratulujemy!

 

{gallery}2020_21/OS{/gallery}

 

×

Ostrzeżenie

JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/iliceum/ftp/1lo_3/images/zdjecia/2020_21/OS.
×

Uwaga

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/zdjecia/2020_21/OS
© 2022 I Liceum Ogólnokształcące w Kościerzynie